When I was at the store yesterday I bought some Reese's. Protip: the packages that contain 8 cups are the cheapest ($1 here). I've seen bags with more, but they always cost more cup for some strange reason.
When I was at the store yesterday I bought some Reese's. Protip: the packages that contain 8 cups are the cheapest ($1 here). I've seen bags with more, but they always cost more cup for some strange reason.