Quote Originally Posted by Jowy View Post
that's all we had in my house to drink one summer because it was $1.99 a twelve pack. i can't have it anymore without wanting to throw up a little. :aimcry:
oh god i would die for a $1.99 twelve pack of that stuff. I go through it in like three days